Seminár: Poradíme ako a v čom začať podnikať

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) pripravuje seminár pre začínajúcich podnikateľov. Seminár sa uskutoční 20.1.2011 v Bratislave a je ZDARMA. Počet účastníkov je obmedzený, preto sa prihláste čo najskôr!

Bezplatný seminár AKO A V ČOM PODNIKAŤ

Bezplatný seminár AKO A V ČOM PODNIKAŤ

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) pripravuje seminár pre začínajúcich podnikateľov.  Seminár sa uskutoční 20.1.2011 v Bratislave a je ZDARMA. Počet účastníkov je obmedzený, preto sa prihláste čo najskôr!

Podujatie je určené výlučne študentom, nezamestnaným osobám a ďalším záujemcom, ktorí plánujú alebo radi by prvýkrát začali podnikať.

Cieľom podujatia je poskytnúť účastníkom základné informácie o podnikaní na Slovensku a prostredníctvom užitočných odporúčaní a rád podnietiť ich do podnikania.

Hlavné témy:
–    výhody resp. nevýhody spojené s podnikaním
–    rady a odporúčania ohľadom identifikácie podnikateľského sektora
–    podmienky a postup zakladania právnych foriem podnikania – kde hľadať informácie
–    podporné služby iniciatívy Enterprise Europe Network na podporu začínajúcich podnikateľov

Podmienky účasti:

Účasť na podujatí je bezplatná. Podujatie sa uskutoční 20. januára 2011 v Bratislave v priestoroch NARMSP na Miletičovej 23 v čase od 10.00 hod. do 12.30 hod. V prípade záujmu je potrebné sa zaregistrovať on-line najneskôr do 18. januára 2011. Po ukončení registrácie potvrdíme účasť na podujatí len prvým 30 záujemcom, ktorí spĺňajú podmienky účasti.

 

Online pozvánka

http://msponline.sk/files/pozvanka_Poradime_ako_podnikat_0.pdf

Enterprise Europe Network:
Od roku 2008 poskytuje iniciatíva Enterprise Europe Network podnikateľom komplexné a ľahko dostupné poradenstvo a podporu v oblasti podnikania, inovácií a výskumu. Sieť združuje vyše 700 organizácií, ktoré fungujú v 47 krajinách sveta. Projekt je spolufinancovaný z prostriedkov Európskej komisie. Viac informácií je dostupných na webovej stránke www.enterprise-europe-network.sk.

Kontakt:
Národná agentúra pre rozvoj
malého a stredného podnikania (NARMSP)
Miletičova 23, 821 09 Bratislava
Ing. Tigran ALEKSANYAN
tel.: 02 50 24 45 15
e-mail: aleksanyan@nadsme.sk
www.nadsme.sk

Tipy pre vaše podnikanie raz týždenne na váš e-mail. Zadarmo:

Prečítajte si tiež...