Rubrika: Nezaradené

kurierske-sluzby

Máte e-shop? Rozhodne nešetrite na doprave

Nech už v e-shope ponúkate čokoľvek, na doprave sa rozhodne neoplatí šetriť. To, či je internetový obchod úspešný, nezávisí len od rozmanitosti ponúkaných produktov alebo ceny. Vo veľkej miere to ovplyvňuje aj doručenie tovaru, a teda jeho spôsob, rýchlosť i cena.

Čo reálne stojí mať a prevádzkovať auto?

Čo reálne stojí mať a prevádzkovať auto?

Výber auta, jeho financovanie a prevádzka. To sú 3 najdôležitejšie otázky, ktoré rieši každý živnostník, malá alebo väčšia spoločnosť, ak potrebujú auto buď priamo na aktivity v rámci podnikania, alebo aj na súkromné účely.

Moderné sklady stále spoliehajú na správne základné vybavenie

Moderné sklady stále spoliehajú na správne základné vybavenie

Moderné centrálne sklady, aj ten plný robotov a vybavený kvalitným softvérom, sa nezaobídu bez základných vecí a musia dodržiavať pravidlá „starej“ doby. Reč je napríklad o systéme organizácie uskladňovania jednotlivých typov produktov, plánovanie centrálnych nákupov, označenia atď. Každý kvalitne riadený sklad je tiež postavený na správne vybraných úložných priestoroch a nádobách.

Odhalili sme tajomstvo budovania silnej značky

Odhalili sme tajomstvo budovania silnej značky

Väčšina firiem vidí svoj úspech vo veciach, ktoré v skutočnosti ale veľký osoh neprinášajú. Zameriavajú sa vyhliadky do budúcna a hľadajú spôsoby, ktoré im v tom pomôžu. Okrem vhodnej právnej formy, kancelárskych priestorov a adekvátnej činnosti, potrebujete aj dobré označenie.

KROS_580x200

To musíte mať! Overený softvér so zľavou 25 %

Pomaly sa zjesenieva a návrat do reality po letných dovolenkách nebýva vždy jednoduchý. Pracovné úlohy za vás zrejme nikto nedokončil a všetky si vás počkali. Nezúfajte však a zjednodušte si život vďaka programom, ktoré množstvo práce urobia za vás.

firemna-posta

Oslovte firemných zákazníkov klasickým listom

„Aj tebe volali a ponúkali ti prefinancovanie úveru? Tento mesiac už druhý raz….“
Hromadné e-maily, telefonáty z call centier. Takmer každý z nás je aspoň raz mesačne oslovený nevyžiadanou reklamou, ktorá nie je príjemná, a navyše, aspoň čo sa e-mailov týka, aj porušujú zákon.

co-je-roll_up

Roll Up stojan – efektívna a lacná reklama

Nevyhnutnou súčasťou úspešného a prosperujúceho biznisu je reklama.  Sám Bill Gates povedal, že keby mal svoj posledný dolár, použil by ho na reklamu. A nemôže byť bližšie k pravde! Reklama a jej zložky však môžu byť drahé a ak nie sú premyslené do detailov, môžu strácať svoju efektivitu, čo vám vo výsledku iba minie peniaze. Roll Up je však efektívnou, lacnou a modernou formou propagácie pre firmy!

Aké služby ponúkajú prepravné spoločnosti

Aké služby ponúkajú prepravné spoločnosti

Bez dopravy sa nezaobíde dnes nikto. Naozaj dôležitá súčasť, ktorá spája všetko na veľmi dlhé vzdialenosti. V minulosti sa o vymoženostiach dnešnej doby ľuďom mohlo len snívať. O pár rokov nebudeme musieť ani šoférovať a automaticky riadené vozidlo nás prepraví do požadovaného cieľa. Je to síce „hudba budúcnosti“, ale určite nie tak vzdialenej.