Rubrika: Nezaradené

ESBM

Podnikáte? Nezabudnite sa vzdelávať!

Mať dnes vlastný podnik je jedinečná príležitosť mať veci pod kontrolou, pracovať pre seba a vychutnávať si plody svojej práce. Mnoho podnikateľov však podceňuje vzdelávanie. V tom tkvie aj väčšina neúspechu podnikateľov. Príliš mnoho informácií, rôznych zákonov a prekážok s ktorými sa nie každý vie vyrovnať. Dobrá rada? Venujte svoj čas aj štúdiu. Vyplatí sa!

kava-pre-firmy

Zlepšite život svojich zamestnancov: Home office či kvalitná káva je základ

Pracovný trh je dosť naplnený, preto sa firmy musia v podstate snažiť, aby získali kvalitných zamestnancov. Musia buď ponúknuť niečo extra, alebo minimálne štandard, aby o práci u nich zamestnanci aspoň uvažovali. Navyše spokojní zamestnanci nemajú dôvod opustiť svoje zamestnanie, takže ak nechcete strácať kvalitnú pracovnú silu, zlepšiť život svojich zamestnancov by malo byť vaším cieľom. Aké benefity by ste mali určite zvážiť?

kurierske-sluzby

Máte e-shop? Rozhodne nešetrite na doprave

Nech už v e-shope ponúkate čokoľvek, na doprave sa rozhodne neoplatí šetriť. To, či je internetový obchod úspešný, nezávisí len od rozmanitosti ponúkaných produktov alebo ceny. Vo veľkej miere to ovplyvňuje aj doručenie tovaru, a teda jeho spôsob, rýchlosť i cena.

Čo reálne stojí mať a prevádzkovať auto?

Čo reálne stojí mať a prevádzkovať auto?

Výber auta, jeho financovanie a prevádzka. To sú 3 najdôležitejšie otázky, ktoré rieši každý živnostník, malá alebo väčšia spoločnosť, ak potrebujú auto buď priamo na aktivity v rámci podnikania, alebo aj na súkromné účely.