co-je-roll_up

Roll Up stojan – efektívna a lacná reklama

Nevyhnutnou súčasťou úspešného a prosperujúceho biznisu je reklama.  Sám Bill Gates povedal, že keby mal svoj posledný dolár, použil by ho na reklamu. A nemôže byť bližšie k pravde! Reklama a jej zložky však môžu byť drahé a ak nie sú premyslené do detailov, môžu strácať svoju efektivitu, čo vám vo výsledku iba minie peniaze. Roll Up je však efektívnou, lacnou a modernou formou propagácie pre firmy!

Čo je to Roll Up?

Štandardne sa vyrába z kvalitného PVC baneru a jeho súčasťou je aj lišta so stojanom. Vďaka nim je možné reklamu umiestniť prakticky kamkoľvek. Flexibilita využitia patrí k jeho dôležitým výhodám, nakoľko sa dá prenášať na ľubovoľné miesto. Praktické púzdro na prenášanie je súčasťou stojanu. Preto je dokonalým riešením napríklad pre eventy, prezentácie produktov či workshopy.

Odolnosť a vlastnosti Roll Up stojanu je možné ešte posilniť, a to laminovaním alebo použitím polypropylénového matného filmu. Ten reklame zabezpečí lepšiu tvarovú stálosť a tlač naň je možná aj vo vyššej kvalite.

Takýto reklamný stojan je populárnou, modernou a obľúbenou formou reklamy, ktorá láka ako veľké firmy, tak aj malých živnostníkov a spája v sebe efektívnosť, jednoduchosť a cenovú dostupnosť.

Prečo Roll Up?

To však nie sú jediné výhody prečo je Roll Up baner ideálnou formou propagácie a reklamy vašej spoločnosti, produktu, eventu či služby. Takáto prezentácia splní požiadavky všetkých firiem, veľkoobchodov aj maloobchodov, predajcov a je skvelou súčasťou krátkodobých reklám. Vďaka nízkej váhe je jeho prenášanie jednoduché a stojan postavíte už do 3 minút. Na baner je možné vložiť prakticky akúkoľvek grafiku, ktorá sa dá neskôr jednoducho vymeniť. Čím vyššia kvalita grafiky, tým detailnejšia a príťažlivejšia reklama bude. Ide teda o jedinečnú možnosť ako posunúť svoj biznis na vyššiu, profesionálnejšiu úroveň a získať tak nových zákazníkov.

Využitie je možné v interiéri, tak aj v exteriéri a v spojení s ostatnými zložkami reklamy dokáže posilniť celkovú identitu firmy. Toto riešenie je nenáročné, efektívne a pomôže vám k dosiahnutiu vašich marketingových cieľov.

co-je-roll_up

Tipy pre vaše podnikanie raz týždenne na váš e-mail. Zadarmo:

Prečítajte si tiež...