Plastová paleta Rackpal® 1208M - univerzálny produkt pre multi odborovú logistiku

Plastová paleta Rackpal® 1208M – univerzálny produkt pre multi odborovú logistiku

Spoločnosť Schoeller Allibert dlhodobo posúva hranice v mnohých odvetviach logistického a výrobného priemyslu. Snaží sa neustále ponúkať nové riešenia, ktoré tvorí základ pre automatizované manipulačné systémy.

Nová plastová paleta RackPal 1208M je so svojou nízkou hmotnosťou iba 14 kg ideálnym riešením pre mnoho možností využitia. Je ideálna pre zakladanie do skladovacích regálov. Spĺňa najprísnejšie normy pre palety (ISO 8611) a garantuje vysokú úroveň bezpečnosti nákladu i obsluhy.

Paleta Rackpal® 1208 je navrhnutá pre potreby maloobchodného e-businessu, potravinárskeho priemyslu a široké uplatnenie nájde v sektore automotive.

Hlavné parametre palety Rackpal® 1208M:

  • Regálová nosnosť 800 – 1 250 kg podľa verzie.
  • Nízka váha – iba 14 kg
  • Až 6 000 kg statického zaťaženia pri stohovaní.
  • Až 1 500 kg dynamického zaťaženia – maximalizuje využiteľnosť pre mnoho sektorov priemyslu.
  • 3 otvorené lyžiny pre jednoduchú manipuláciu VZV.
  • Perforované dno pre optimálne prúdenie vzduchu a zníženie hmotnosti.
  • Protišmykové prvky pre zaistenie bezpečnosti pri preprave i stohovanie.

Tieto ohromujúci parametre zaisťujú bezkonkurenčný výkon a široké možnosti využitia. Naviac je paleta Rackpal® 1208M doplnená o celý rad prvkov, ktoré rozširujú možnosti jej uplatnenia.

Variabilné riešenie pre ťažký priemysel

Plastová paleta Rackpal® 1208M s regálovou nosnosťou 1 250 kg je pre zaistenie bezpečnosti nákladu i obsluhy vystužená 3 oceľovými profilmi s rozmermi 25x15x2 mm. Zosilnené dno je možné kombinovať so všetkými druhmi variantov nosných lyžín a variantov paliet s bezpečnostným okrajom i bez. Váha palety sa pritom navýši na iba 18,5 kg, čo neponúkajú iné podobné produkty na trhu.

Paleta sa dokáže dokonale prispôsobiť všetkým požiadavkám na internú logistiku, nakladacím / vykladacím službám. Ponúkame ju vo verzii s bezpečnostným okrajom i bez neho.

Citeľne znižuje hlučnosť pri presune na automatizovaných dopravníkových systémoch. Perforované dno plastové palety je navrhnuté pre optimálne prúdenie vzduchu, najmä v potravinárskom chladiarenskom priemysle a v chladiarenských vozoch. Povrch palety je hladký a je vhodný pre skladovanie papierových krabíc aj plastových nádob. Veľmi ľahko sa hygienicky čistí a rýchlo osychá.

Jednoduchá identifikácia a sledovanie v logistike

Na povrchu palety je niekoľko polí, určených pre štítky a sledovacie kódy. Obsahuje pole pre značenie identifikátory RFID a IOT. Paleta ponúka tiež gravírovací zóny pre umiestnenie vlastného loga a šírenie povedomia o vašej značke.

Paleta Rackpal® 1208M ponúka neuveriteľný výkon, ktorý spĺňa všetky požiadavky priemyselnej logistiky. Ponúkne riešenie pre mnohé oblasti ľahkého, stredného i ťažkého priemyslu. Určite je riešením aj pre vás.

Plastová paleta Rackpal® 1208M - univerzálny produkt pre multi odborovú logistiku

Plastová paleta Rackpal® 1208M – univerzálny produkt pre multi odborovú logistiku

Tipy pre vaše podnikanie raz týždenne na váš e-mail. Zadarmo: