O TÝCHTO STRÁNKACH

Web uspesne-podnikanie.sk je denne aktualizovaný webserver pre všetkých, ktorí sa chystajú podnikať alebo už podnikajú. Je určený živnostníkom, ale aj malým či stredným podnikateľom. Ale aj zamestnancom, ktorí zvažujú, či sa im oplatí podnikať a chcú sa dozvedieť, čo to všetko obnáša. Informácie tú nájdu aj tí zamestnanci, ktorých zamestnávatelia chcú, aby pre nich pracovali na živnosť.

Web uspesne-podnikanie.sk je registrované elektronické periodikum; naše ISSN číslo je 1338-256X.

Náš web je jedným z najstarších webov o podnikaní na Slovensku, sme online už od roku 2007.

Čo nájdete na stránkach?

Všetko čo súvisí s podnikaním: ako začať, ako vybaviť živnosť a živnostenský list, čo všetko k tomu potrebujete, ako založiť s.ro., články o podnikaní, rady ako zlepšiť podnikanie… skrátka všetko, čo potrebujete vedieť pre ÚSPEŠNÉ PODNIKANIE.

O autorovi

Karol Böhm-KleinAutorom webu je Karol Böhm-Klein. Podniká od roku 2004, má skúsenosti s podnikaním na živnosť, ale aj so spoločnosťou s ručením obmedzeným. Je autorom stoviek článkov pre viaceré servery a jednej knihy. V  súčasnosti sa venuje poradenstvu pre malé a stredné podnikanie v oblasti internetových služieb, marketingu, webdizajnu a informačných služieb (www.adwantage.sk).

Na stránkach publikujeme aj články ďalších autorov. Pri každom článku je uvedený jeho autor.

Na našom webe používame obrázky a ilustrácie z databanky freepik a all-free-download.com. Ak ste na našom webe našli ilustráciu alebo fotografiu, ktorú sme podľa vás použili neoprávnene, dajte nám prosím vedieť, aby sme mohli zjednať nápravu.