kurier

Kuriérska služba s množstvom zaujímavých bonusov

Potrebujete súrne zaslať balík, ktorý musí byť na mieste už na druhý deň? Prevádzkujete internetový obchod a chcete svojim zákazníkom zabezpečiť len tú najlepšiu dopravu? Využite služby renomovaného dopravcu DPD s množstvom zaujímavých bonusov navyše.

Expres kuriér s doručením zásielky najneskôr nasledujúci deň

Kuriérska služba DPD patrí medzi trhových lídrov v oblasti prepravy a doručovania zásielok v Slovenskej republike. Pre klientov ponúka férové podmienky a navyše, atraktívne doplnkové služby, s ktorými sa celý proces prepravy balíkov zefektívni, sprehľadní a v neposlednom rade urýchli. Medzi jej základný produkt patria tzv. Klasické služby zahŕňajúce vnútroštátnu či medzinárodnú prepravu balíkov, vďaka ktorej bude balík v svojom cieli často už do jedného dňa od odoslania. Navyše, s poistením v cene balíka až do sumy 2 500€. V prípade, že danú zásielku je nevyhnutné prepraviť naozaj promptne, DPD pre klientov ponúka aj službu Expres kuriér. S ňou získate garanciu, že balík bude doručený už nasledujúci deň, a to najneskôr vo vopred dohodnutom čase.

Na uľahčenie expedície balíkov môžete využívať zákaznícky portál DPD, v prostredí ktorého zadáte nielen objednávku na prepravu, no zároveň si vytlačíte prepravné štítky a uchováte adresy vašich zákazníkov pre ich ďalší potenciálny nákup. Ako náhle bude balík vyzdvihnutý a zaevidovaný, sledovanie objednávky umožní adresátovi monitorovať jeho aktuálnu polohu.

Unikátna služba Predict novinkou na Slovensku

Pri doručovaní objednávok sa mnoho ľudí stretáva s problémom zlého načasovania príchodu kuriéra. Síce vedia, v ktorý deň ich navštívi na zadanej adrese, len zvyčajne nie je upresnený čas, čo môže skomplikovať prípadne plány adresáta. Práve to bol jeden z dôvodov, prečo kuriérska služba DPD zaviedla na Slovensku úplne novú službu Predict. Vďaka nej je adresátovi zásielky zasielaná SMS nielen s dátumom, ale aj jasným časovým intervalom, v ktorom môže očakávať kuriéra. Ak mu daný deň a čas nevyhovujú, vďaka použitiu online nástrojov DPD či telefonického centra môže požiadať o zmenu adresy či termínu doručenia alebo si nechať zásielku uschovať v jednom z odberných centier Pickup, kde bude čakať na prevzatie až 7 dní.

Ceny balíkov a viac informácií o kuriérskych službách DPD nájdete na oficiálnej stránke DPD.com/sk.

expres-kurier-dpd.comsk

Tipy pre vaše podnikanie raz týždenne na váš e-mail. Zadarmo: