Formy marketingu, ktoré pomôžu dosiahnuť úspech aj vašej firmy

Môžete podnikať s jedinečným produktom alebo službou, ak ale svojim aktivitám nezaistíte dostatočné promo, s veľkou pravdepodobnosťou nebudete úspešní. Dajte o sebe a svojich aktivitách vedieť prostredníctvom týchto efektívnych marketingových nástrojov.

Tele-marketing

Založenie spoločnosti a jej rozbeh je jedna vec, udržanie jej chodu a rast zase vec druhá. Aby ste boli konkurencieschopní, potrebujete pridanú hodnotu v rôznych smeroch. Napríklad aj čo sa týka zákazníckeho servisu. Preto je dobré využiť služby tzv. pasívneho tele-marketingu a zriadiť si infolinku, prípadne help desk. Zákazníci dnes chcú, aby ich nákup bol efektívny, podporený hodnovernými informáciami.

SMS marketing

Využívanie sms správ na marketingové účely sa možno zdá ako krok späť, ale to je skutočne len zdanie. Veď dobre napísaná sms má všetko, čo má dobrá reklama mať: stručný a jasný odkaz, ktorý adresáta nezdrží viac ako pár sekúnd. Reklama, na ktorú sa nik nehnevá – čo chcieť viac? Navyše, sms marketing zasahuje svoj cieľ s vysokou presnosťou (sms si otvorí až 98% adresátov) a rýchlosťou (sms je prečítaná zhruba do troch minút od doručenia).

SEO marketing

Ak je kľúčovým momentom vášho podnikania vaša web stránka, potom predstavuje SEO marketing kľúčový nástroj ako uspieť. Získať vysoké postavenie vo vyhľadávačoch predstavuje najjednoduchší spôsob, ako pasívne zbierať zákazníkov a príjmy. Je to jasné – odkazy na 34. strane vo vyhľadávači nikoho nezaujímajú, ak chcete byť úspešní, je potrebné dostať sa oveľa vyššie, ideálne medzi pár „vyvolených“ odkazov na prvej stránke. Overená SEO agentúra vám zabezpečí kvalitný obsah na webe, linkbuilding a poradenstvo, ktoré dostane váš web zo suterénu na výslnie. Cieľ splnený, vaša firma môže začať rásť.

Tipy pre vaše podnikanie raz týždenne na váš e-mail. Zadarmo: